Loading...
Dnes je štvrtok 13.júna 2024, meniny má Anton
O NÁS

VaV - Vzdelanie ako výhoda

VaV Akademy a Autoškola VaV sú osvedčenými poskytovateľmi akreditovaných vzdelávacích rekvalifikačných kurzov.

Vzdelanie vo VaV zabezpečujeme na celom Slovensku vo vyše 90-tich mestách pod vedením špičkových lektorov z praxe. V priebehu 14-tich rokov fungovania sme získali spokojnosť vyše 47 tisíc klientov vďaka individuálnemu prístupu ku každému, kvalite a flexibilite výučby. Navyše iba u nás máte možnosť získať kurzy zadarmo (aj mimo možnosti projektu ÚPSVaR), využívať aktuálne akcie alebo sa zapojiť do množstva zaujímavých súťaží.

Vyberte si KVALITU - rekvalifikujte sa kurzom v najväčšej vzdelávacej spoločnosti v SR s najširšou ponukou kurzov, ktorú pre vás realizujeme aj vo vašom meste.

1. EXPRESNOSŤ
Urobíme všetko pre to, aby ste rekvalifikačný kurz cez projekt ÚPSVaR mohli absolvovať čo najskôr.


2. ŠIROKÚ PONUKU KURZOV
Určite si aj Vy vyberiete z našej ponuky kurzov sociálnej oblasti (opatrovateľské kurzy, inštruktor sociálnej rehabilitácie...), účtovníckych kurzov (podvojné účtovníctvo, personalistika a mzdy...), kurzov krásy (kadernícky, vizážistický, manikérsky, pedikérsky...), počítačových kurzov, kurzov BOZP a PO a iných.


3. KVALITU
Potvrdenú akreditáciou príslušných Ministerstiev SR, preto je preplácanie kurzov vo VaV bezproblémové a my sme poskytli rekvalifikáciu už stovkám účastníkov kurzov cez projekt ÚPSVaR.


4. DOSTUPNOSŤ
Kurzy realizujeme vo vyše 90-tich mestách na celom Slovensku. V prípade, že máte záujem o realizáciu kurzu v obci v ktorej bežne naše kurzy neprebiehajú, zrealizujeme ho na Vašu žiadosť ak bude minimálny počet účastníkov tohto kurzu ak bude minimálny počet účastníkov opatrovateľského kurzu 4 a ostatných kurzov 6 osôb.


5. ŽIADNE POPLATKY
U nás neplatíte absolútne nič - zatiaľ čo v iných spoločnostiach od Vás vyžiadajú zálohu za kurz a peniaze Vám vrátia až vtedy, keď im ich ÚPSVaR zašle, u nás študujete bez akýchkoľvek vlastných nákladov.


6. ĎALŠIE VÝHODY
Navyše iba u nás môžete využiť rôzne ďalšie akcie alebo sa zapojiť do súťaží.

Ak absolvujete cez projekt ÚPSVaR akýkoľvek kurz od VaV:

Môžete využiť maxi balíky kurzov - napr. Kurz účtovník (absolvujete tak nielen čiastkové účtovníctva - jednoduché + podvojné + personalistika a mzdové účtovníctvo, ale získate bezplatnú kvalifikáciu vo všetkých účtovných oblastiach čo je pre samoplatcu kurzu finančne náročné)